MFR1WSFRF52-64K9
Mfr.Part #
MFR1WSFRF52-64K9
Description
RES 64.9K OHM 1% 1W AXIAL
Power (Watts) :
1W
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
64.9kOhm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
MFR1WSFRF52-64K9
YAGEO MFR1WSFRF52-64K9
64.9kOhm, 1W, Metal Film,