MFR1WSFRF52-464R
Mfr.Part #
MFR1WSFRF52-464R
Description
RES 464 OHM 1% 1W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Resistance :
464Ohm
Tolerance :
±1%
Datasheets
MFR1WSFRF52-464R
YAGEO MFR1WSFRF52-464R
464Ohm, 1W, Metal Film,