MFR1WSFRF52-422R
Mfr.Part #
MFR1WSFRF52-422R
Description
RES 422 OHM 1% 1W AXIAL
Resistance :
422Ohm
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Tolerance :
±1%
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
1W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Datasheets
MFR1WSFRF52-422R
YAGEO MFR1WSFRF52-422R
422Ohm, 1W, Metal Film,