MFR1WSDRE52-1M32
Mfr.Part #
MFR1WSDRE52-1M32
Description
RES 1.32M OHM 0.5% 1W AXIAL
Tolerance :
±0.5%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Resistance :
1.32MOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Power (Watts) :
1W
Datasheets
MFR1WSDRE52-1M32
1.32MOhm, 1W, Metal Film,