MFR-50FRF52-487K
Mfr.Part #
MFR-50FRF52-487K
Description
RES 487K OHM 1% 1/2W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
487kOhm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Factory Lead Time :
16 Weeks
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Composition :
Metal Film
Published :
Datasheets
MFR-50FRF52-487K
YAGEO MFR-50FRF52-487K
487kOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,