MFR-50FRE52-45R3
Mfr.Part #
MFR-50FRE52-45R3
Description
RES 45.3 OHM 1% 1/2W AXIAL
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Supplier Device Package :
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Resistance :
45.3Ohms
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
MFR-50FRE52-45R3
YAGEO MFR-50FRE52-45R3
45.3Ohms, 0.5W 1/2W, Metal Film,