MFR-50FRE52-30K1
Mfr.Part #
MFR-50FRE52-30K1
Description
RES 30.1K OHM 1% 1/2W AXIAL
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±50ppm/°C
Resistance :
30.1kOhms
Datasheets
MFR-50FRE52-30K1
YAGEO MFR-50FRE52-30K1
30.1kOhms, 0.5W 1/2W, Metal Film,