MEZDPD4506AS-851A
Mfr.Part #
MEZDPD4506AS-851A
Package / Case
45-PowerBQFN Module
Size / Dimension :
0.39Lx0.39W x 0.17 H 10.0mmx10.0mmx4.4mm
Voltage - Input (Max) :
45V
Voltage - Output 1 :
0.6V~22V
Voltage - Input (Min) :
4V
Package / Case :
45-PowerBQFN Module
Number of Outputs :
1
Mounting Type :
Surface Mount
Feature :
Adjustable Output, I2C Interface
Current - Output (Max) :
6A