MEZDPD4506A-8551
Mfr.Part #
MEZDPD4506A-8551
Package / Case
8-DIP Module
Size / Dimension :
0.74Lx0.74W x 0.34 H 18.8mmx18.8mmx8.5mm
Number of Outputs :
1
Package / Case :
8-DIP Module
Mounting Type :
Through Hole
Voltage - Input (Max) :
45V
Voltage - Input (Min) :
4V
Current - Output (Max) :
6A
Feature :
Adjustable Output
Voltage - Output 1 :
0.6V~22V