MEZDPD4506A-8518
Mfr.Part #
MEZDPD4506A-8518
Package / Case
8-DIP Module
Description
DC DC CONVERTER 0.6-22V
Package / Case :
8-DIP Module
Voltage - Output 1 :
0.6V~22V
Type :
Non-Isolated PoL Module
Series :
MEZDPD4506
Voltage - Input (Max) :
45V
Voltage - Input (Min) :
4V
Feature :
Adjustable Output
Size / Dimension :
0.74Lx0.74W x 0.34 H 18.8mmx18.8mmx8.5mm
Current - Output (Max) :
6A