MDSSK57-28-16-A
Mfr.Part #
MDSSK57-28-16-A
Description
28 MM X 16 MM DISC COUPLING
Stock
2
In Stock :
2
Datasheets
MDSSK57-28-16-A
Ruland Manufacturing MDSSK57-28-16-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR