MDSSK57-19-15-A
Mfr.Part #
MDSSK57-19-15-A
Description
19 MM X 15 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSSK57-19-15-A
Ruland Manufacturing MDSSK57-19-15-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR