MDSSK41-20-18-A
Mfr.Part #
MDSSK41-20-18-A
Description
20 MM X 18 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSSK41-20-18-A
Ruland Manufacturing MDSSK41-20-18-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR