MDSSK41-19-11-A
Mfr.Part #
MDSSK41-19-11-A
Description
19 MM X 11 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSSK41-19-11-A
Ruland Manufacturing MDSSK41-19-11-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR