MDSSK41-18-13-A
Mfr.Part #
MDSSK41-18-13-A
Description
18 MM X 13 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSSK41-18-13-A
Ruland Manufacturing MDSSK41-18-13-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR