MDSSK41-15-12-A
Mfr.Part #
MDSSK41-15-12-A
Description
15 MM X 12 MM DISC COUPLING
Stock
3
In Stock :
3
Datasheets
MDSSK41-15-12-A
Ruland Manufacturing MDSSK41-15-12-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR