MDSSK41-12-10-A
Mfr.Part #
MDSSK41-12-10-A
Description
12 MM X 10 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSSK41-12-10-A
Ruland Manufacturing MDSSK41-12-10-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR