MDSS51-25-16-A
Mfr.Part #
MDSS51-25-16-A
Description
25 MM X 16 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSS51-25-16-A
Ruland Manufacturing MDSS51-25-16-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR