MDSS51-20-19-A
Mfr.Part #
MDSS51-20-19-A
Description
20 MM X 19 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSS51-20-19-A
Ruland Manufacturing MDSS51-20-19-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR