MDSDK51-25-19-A
Mfr.Part #
MDSDK51-25-19-A
Description
25 MM X 19 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSDK51-25-19-A
Ruland Manufacturing MDSDK51-25-19-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR