MDSDK51-22-16-A
Mfr.Part #
MDSDK51-22-16-A
Description
22 MM X 16 MM DISC COUPLING
Stock
12
In Stock :
12
Datasheets
MDSDK51-22-16-A
Ruland Manufacturing MDSDK51-22-16-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR