MDSDK51-19-14-A
Mfr.Part #
MDSDK51-19-14-A
Description
19 MM X 14 MM DISC COUPLING
Stock
2
In Stock :
2
Datasheets
MDSDK51-19-14-A
Ruland Manufacturing MDSDK51-19-14-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR