MDSDK33-15-12-A
Mfr.Part #
MDSDK33-15-12-A
Description
15 MM X 12 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSDK33-15-12-A
Ruland Manufacturing MDSDK33-15-12-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR