MDSDK33-13-10-A
Mfr.Part #
MDSDK33-13-10-A
Description
13 MM X 10 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSDK33-13-10-A
Ruland Manufacturing MDSDK33-13-10-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR