MDSDE57-30-14-A
Mfr.Part #
MDSDE57-30-14-A
Description
30 MM X 14 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSDE57-30-14-A
Ruland Manufacturing MDSDE57-30-14-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR