MDSDE51-25-12-A
Mfr.Part #
MDSDE51-25-12-A
Description
25 MM X 12 MM DISC COUPLING
Stock
10
In Stock :
10
Datasheets
MDSDE51-25-12-A
Ruland Manufacturing MDSDE51-25-12-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR