MDSDE51-14-12-A
Mfr.Part #
MDSDE51-14-12-A
Description
14 MM X 12 MM DISC COUPLING
Stock
21
In Stock :
21
Datasheets
MDSDE51-14-12-A
Ruland Manufacturing MDSDE51-14-12-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR