MDSDE41-20-14-A
Mfr.Part #
MDSDE41-20-14-A
Description
20 MM X 14 MM DISC COUPLING
Stock
18
In Stock :
18
Datasheets
MDSDE41-20-14-A
Ruland Manufacturing MDSDE41-20-14-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR