MDSD57-30-15-A
Mfr.Part #
MDSD57-30-15-A
Description
30 MM X 15 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSD57-30-15-A
Ruland Manufacturing MDSD57-30-15-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR