MDSD57-28-22-A
Mfr.Part #
MDSD57-28-22-A
Description
28 MM X 22 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSD57-28-22-A
Ruland Manufacturing MDSD57-28-22-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR