MDSD57-28-14-A
Mfr.Part #
MDSD57-28-14-A
Description
28 MM X 14 MM DISC COUPLING
Stock
5
In Stock :
5
Datasheets
MDSD57-28-14-A
Ruland Manufacturing MDSD57-28-14-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR