MDSD51-25-17-A
Mfr.Part #
MDSD51-25-17-A
Description
25 MM X 17 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSD51-25-17-A
Ruland Manufacturing MDSD51-25-17-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR