MDSD51-24-12-A
Mfr.Part #
MDSD51-24-12-A
Description
24 MM X 12 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSD51-24-12-A
Ruland Manufacturing MDSD51-24-12-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR