MDSD51-20-15-A
Mfr.Part #
MDSD51-20-15-A
Description
20 MM X 15 MM DISC COUPLING
Datasheets
MDSD51-20-15-A
Ruland Manufacturing MDSD51-20-15-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR