MDM-51PSB-4-A174
Mfr.Part #
MDM-51PSB-4-A174
Description
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Termination :
Solder Cup
Factory Lead Time :
34 Weeks
Shell Material, Finish :
Aluminum, Nickel Plated, Electroless
Current Rating (Amps) :
3A
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Datasheets
MDM-51PSB-4-A174
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PSB-4-A174 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Panel Mount, Operating Temperature:-55°C~125°C, MDM-51PSB-4-A174 pinout, MDM-51PSB-4-A174 datasheet PDF, MDM-51PSB-4-A174 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PSB-4-A174 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.