MDM-51PBSPL67
Mfr.Part #
MDM-51PBSPL67
Description
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
Flange Feature :
Mating Side, Female Screwlock (2-56)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Number of Rows :
3
Mounting Type :
Panel Mount, Through Hole
Current Rating (Amps) :
3A
Datasheets
MDM-51PBSPL67
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PBSPL67 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-55°C~125°C, Mounting Type:Panel Mount, Through Hole, MDM-51PBSPL67 pinout, MDM-51PBSPL67 datasheet PDF, MDM-51PBSPL67 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PBSPL67 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.