MDM-51PBSP-8
Mfr.Part #
MDM-51PBSP-8
Description
CONN MICRO-D PLUG 51POS PNL MNT
3
Mount :
Through Hole
Termination :
Solder
Factory Lead Time :
16 Weeks
Current Rating (Amps) :
3A
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Backset Spacing :
Housing Material :
Pin
Current Rating :
3A
Wire Gauge :
Datasheets
MDM-51PBSP-8
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PBSP-8 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-55°C~125°C, Mounting Type:Panel Mount, Through Hole, MDM-51PBSP-8 pinout, MDM-51PBSP-8 datasheet PDF, MDM-51PBSP-8 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-51PBSP-8 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.