MDM-37SCBRPL59
Mfr.Part #
MDM-37SCBRPL59
Description
CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Published :
Current Rating (Amps) :
3A
Current Rating :
3A
0.050 Pitch x 0.100 Row to Row
Subcategory :
D-Sub Connectors
RoHS :
N
Datasheets
MDM-37SCBRPL59
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-37SCBRPL59 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-55°C~125°C, Mounting Type:Panel Mount, Through Hole, Right Angle, MDM-37SCBRPL59 pinout, MDM-37SCBRPL59 datasheet PDF, MDM-37SCBRPL59 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-37SCBRPL59 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.