MDM-37SCBRP-20-A172
Mfr.Part #
MDM-37SCBRP-20-A172
Description
CONN MICRO-D RCPT 37POS R/A SLDR
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Current Rating (Amps) :
3A
Factory Lead Time :
11 Weeks
Termination :
Solder
Subcategory :
D-Sub Connectors
Shell Material, Finish :
Aluminum, Gold Plated
37
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-37SCBRP-20-A172 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Operating Temperature:-55°C~125°C, Mounting Type:Panel Mount, Through Hole, Right Angle, MDM-37SCBRP-20-A172 pinout, MDM-37SCBRP-20-A172 datasheet PDF, MDM-37SCBRP-20-A172 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-37SCBRP-20-A172 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.