MDM-25SH244LH-A174
Mfr.Part #
MDM-25SH244LH-A174
Description
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Shell Size, Connector Layout :
0.050 Pitch x 0.043 Row to Row
25
Subcategory :
D-Sub Connectors
Number of Rows :
2
Mounting Type :
Panel Mount
Current Rating (Amps) :
3A
Factory Lead Time :
15 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Bulk
Introducing D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-25SH244LH-A174 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Panel Mount, Operating Temperature:-55°C~125°C, MDM-25SH244LH-A174 pinout, MDM-25SH244LH-A174 datasheet PDF, MDM-25SH244LH-A174 amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies ITT Cannon MDM-25SH244LH-A174 ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.