MDCDK41-15-10-A
Mfr.Part #
MDCDK41-15-10-A
Description
15 MM X 10 MM DISC COUPLING
Stock
7
In Stock :
7
Datasheets
MDCDK41-15-10-A
Ruland Manufacturing MDCDK41-15-10-A
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR