MDCD51-16-12-A
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MDCD51-16-12-A
Manufacturer
Ruland Manufacturing
Description
16 MM X 12 MM DISC COUPLING
Stock
28
In Stock :
28
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Datasheets
MDCD51-16-12-A
Ruland Manufacturing MDCD51-16-12-A
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    1/4" ALUMINUM SHAFT COLLAR
    3/8" STEEL SHAFT COLLAR
    3/16" STEEL SHAFT COLLAR
    6 MM STEEL SHAFT COLLAR