MD2500001
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MD2500001
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 25.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
25MHz
Type :
XO (Standard)
Series :
MD
Output :
CMOS
Factory Lead Time :
17 Weeks
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
3.3V
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C