MD2400003
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MD2400003
Manufacturer
Diodes Incorporated
Description
XTAL OSC XO 24.0000MHZ CMOS
Manufacturer :
Diodes Incorporated
Product Category :
Oscillators
Series :
MD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Factory Lead Time :
17 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
24MHz
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm