MCA12060D3570BP500
Mfr.Part #
MCA12060D3570BP500
Description
RES SMD 357 OHM 0.1% 1/4W 1206
Factory Lead Time :
28 Weeks
Tolerance :
±0.1%
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Height :
550μm
Temperature Coefficient :
±25ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Resistance :
357Ohm
Height Seated (Max) :
0.026 0.65mm