MC3225Z30.7200C19XSH
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
MC3225Z30.7200C19XSH
Manufacturer
KYOCERA AVX
Description
3.2X2.5X0.8MM SIZE, C'MOS, 30.72
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Oscillators
Qualification :
AEC-Q200
RoHS :
Details
Length :
3.2 mm
Current Rating :
6.8 MHz
Operating Supply Voltage :
1.8 V
Series :
MC-Z
Maximum Operating Temperature :
+ 105 C
Load Capacitance :
15 pF
Frequency :
30.72 MHz
Packaging :
Reel
Width :
2.5 mm
Output Format :
CMOS
Height :
0.8 mm