MB402-W60AC-CW
Mfr.Part #
MB402-W60AC-CW
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 60V MIN
Product Category :
Number of Functions :
1
Color :
White
8 Weeks
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Forward Current-Max :
0.0072A
Display Height :
15mm
Datasheets
MB402-W60AC-CW
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING