MB402-W24AC-CW
Mfr.Part #
MB402-W24AC-CW
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 24V MIN
Product Category :
Color :
White
Factory Lead Time :
8 Weeks
Forward Current-Max :
0.018A
Display Height :
15mm
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Number of Functions :
1
Datasheets
MB402-W24AC-CW
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING