MB402-W12-CW-BP
Mfr.Part #
MB402-W12-CW-BP
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 12V MIN
8 Weeks
Color :
White
Forward Current-Max :
0.022A
Number of Functions :
1
Display Height :
15mm
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Datasheets
MB402-W12-CW-BP
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING