MB402-R24-CW
Mfr.Part #
MB402-R24-CW
Description
LED LAMP T-3 1/4 BAYONET 24V MIN
Stock
33
In Stock :
33
Product Category :
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Display Height :
15mm
Configuration :
COMMON ANODE, 4 UNITS
Factory Lead Time :
8 Weeks
Color :
Red
Optoelectronic Device Type :
SINGLE COLOR LED DISPLAY CLUSTER
Number of Functions :
1
Forward Current-Max :
0.035A
Datasheets
MB402-R24-CW
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING